Móda s temperamentem – Desigual

Publikováno v Kategorii Ostatní módaHledáte oblečení, které je pestré, hravé a plné temperamentu? Takovou módu vám nabízí španělská oděvní značka Desigual. Domovem této krásné módy je Barcelona, která je plná barev, zábavy a stylů. Desigual nabízí dámské, pánské i dětské kolekce. Zaměřuje se také na doplňky, boty a od letošního roku rovněž na bytové prvky a doplňky. Opakovaná spolupráce se slavným Christianem Lacroix a cirkusem Cirque du Soleil dělá z modelů Desigual neotřelou a velmi zábavnou módu. Zahalte se do veselých kousků, na kterých najdete rozmanité kombinace barev a motivů.

Originalita ve všech směrech

desigual1

Oblečení značky Desigual vás stoprocentně odliší od vašeho okolí. Je úplně jedno, jestli budete oblečení nosit běžně ve volném čase nebo se rozhodnete zazářit v práci či ozdobit nějakou společenskou akci. Modely jsou i přes svou výraznost velice elegantní a oživí váš celkový vzhled. Desigual nezaostává za světovými trendy, takže pokud si představujete těžké volány, pak budete příjemně překvapeni. Značka se drží celosvětových trendů a tak je oblečení plné moderních střihů a propracovaných detailů. V zimě určitě oceníte šaty s dlouhými rukávy plné krásných a zářivých motivů. I něco tak jednoduchého jako černé šaty zdobené kostkami v různých barevných odstínech z vás může udělat hvězdu. A přesně takový je Desigual. Oblečení je často zdobeno kostkami, květinami, kruhy a ornamenty s vášní sobě vlastní.

desigual2

Pánská kolekce je o trochu střídmější. Na košilích, svetrech nebo mikinách také najdete veselé motivy, ale v menším rozsahu. Přesto je móda Desigual určena mužům, kteří se nebojí vystoupit z řady a ukázat něco netradičního. U dětí Desigual naplno zapojuje svou nekončící fantazii a kreativitu. Vaše děti budou opravdu jako vystřižené z časopisu. Desigual je móda plná vášně, temperamentu a teplých intenzivních barev, které vás rozzáří. Když jednou koupíte oblečení značky Desigual, pak už budete muset znova a znova. Zaplňte váš šatník živou a energickou módou.

Autor úvodního obrázku:  jikatu

Autor obrázku v textu: McArthurGlen Designer Outlets

Autor obrázku v textu:  HerryLawford
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu