Slaďte se barevně! 2. díl

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníprvním díle jsme vám představili oblíbené barvičky, které nosí nejen celebrity a přední hvězdy šoubyznysu, ale i obyčejní smrtelníci. Kromě jejich zářivých tónů je nosíme proto, že z nich vyzařuje naše osobitost a postoj, který vyznáváme. Víte ale, co v jakém tónu můžete najít? Co která barvička znamená a s čím ji nejlépe kombinovat? Kromě růžové, vanilkové a oranžové, jsme si pro vás připravili další nálož barev. Tentokrát se zaměříme na terakotu, fialovou a jedlově zelenou, která se hřeje na výsluní podzimní kolekce. Oživte šatník a nechte vyniknou své já.

Barvy podzimu

barva3

Barvička terakota je neokázalá, praktická, folklorní – zkrátka pohodová. Pokud jste tedy fanynkou této hnědo-oranžové barvy, neměly by vám v šatníku chybět pohodlné šaty ve vrstveném looku, lněné košile a šátky s potiskem. V létě si pořiďte extra velký klobouk, v zimě unosíte teplé rukavice a huňatý šál. Hitem letošní podzimové sezony je bezesporu temně fialová a jedlově zelená. První zmiňovaná barvička vyzařuje smyslností a mystickou extravagancí. Chcete si užít fialovou naplno? Pak si pořiďte třeba halenku ve viktoriánském stylu a přidejte i kožené legíny s nýtovými botami. Pro vyjádření mondénní fialové se hodí rovněž sametové oblečky, matně třpytivé těžké látky a nezapomínejte ani na obutí – skvěle se hodí hříšně fialové lodičky na vyšší platformě. A jak nosit jedlově zelenou? Tato barva se hodí opravdu pro každý věk. I když na mladých může působit „stařecky“, opak je pravdou. Vyberte si přísné střihy v tlumených tónech, jednobarevná trička nebo vysoké boty. Jakousi britskou eleganci získáte nákupem kostkovaných modelů. K tradiční, střízlivé a funkční zelené barvě se skvěle hodí elegantní a nadčasová psaníčka v jemném odstínu.

 barva2

Milé dámy, dejte najevo, jaký styl se vám líbí a zvolte si ty správné barvy. V příštím díle vám ukážeme, jak být in a trendy i v dalších barvách – ať už žhavě červené nebo nebesky modré.

Autor úvodního obrázku:

Autor obrázku v textu:

Autor obrázku v textu:
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu