Dekolt snů? Jde to!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníKaždá žena se ráda pochlubí svým dekoltem, který je velkou předností a ženskou zbraní. Ať už chcete zvolit sexy outfit s hlubokým dekoltem, nebo si obléci přiléhavé košile či topy, vždy musí být prsa na správném místě. Možná jste právě jednou z těch, které nejsou se svým dekoltem spokojené, a místo odvážného tílka si raději oblečete rolák. Jak si můžete získat krásný dekolt, zvednout si sebevědomí a potkat se s obdivnými pohledy okolí?

Variant existuje několik

 podprsenka

První věcí, která napadne snad každou ženu, je plastická operace. Ta není sice bezbolestná ani pro vás ani pro vaši peněženku a rovněž rekonvalescence potrvá několik týdnů, nicméně výsledný efekt bývá perfektní. Pokud máte prsa moc malá nebo moc velká, nelíbí se vám jejich tvar nebo jsou již značně povadlá, určitě není myšlenka na nová prsa zcestná. Ty už budete mít navždy a nemusíte se obávat gravitace ani další změny jejich tvaru či ztráty elasticity. Dalším způsobem, který vám může pomoci s vytvořením dokonalého dekoltu, je přesně padnoucí podprsenka, která prsa zvedne a ideálně vytvaruje. Na trhu najdete nepřeberné množství podprsenek v rozmanitých barevných i materiálových kombinacích. Jenže to není to jediné, co by vás mělo při výběru zajímat. Pokud prsa v podprsence nesedí, pak ani váš dekolt nebude vypadat lichotivě. V případě, že se vám nechce vybírat v obchodě a raději objednáváte z internetového obchodu, nezapomínejte, že si ji nemůžete vyzkoušet, a proto pozorně čtěte informace o velikostech a rozměrech, aby nedošlo k nemilému překvapení.

 legíny

Jste s dekoltem spokojené? Pak ho neváhejte zvýraznit módními doplňky nebo outfitem samotným. Komfortní legíny ve spojení s přiléhavým topem dokážou jednoduše zdůraznit siluetu vaši postavu od hlavy až k patě. Tato kombinace je stále populární pro svou jednoduchost a zároveň efektivnost. Objevte v sobě sebevědomou ženu a odložte hrubé svetry hluboko do skříně!

Autor obrázků: mojepradlo.sk
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu