Odkoukejte styl od Evropanek!

Publikováno v Kategorii Ostatní módaZnáte to, přijedete do Paříže a podivujete se, jak je možné, že jsou ty Francouzky tak krásné, elegantní a dokonale sladěné. Přijedete do Anglie a kroutíte hlavou nad tím, jak to dělají, že vypadají vždy uhlazeně a jejich modely jsou nadčasovou záležitostí, která k nám dorazí až příští rok. Odpověď je jednoduchá! Evropanky vsází na dokonalou souhru jednoduchosti s výraznými prvky, které najdete třeba v jednom kousku oblečení. Investujte do svého šatníku i vy a najděte si módu, která oživí a udělá z vás dámu na úrovni.

Nestárnoucí trenčkot Burberry

 hermes2

Známe ho všichni, tradiční vzor značky Burberry, který najdeme na šátkách, hodinkách, deštníkách a samozřejmě na trenčkotech. Ten od Burberry je skutečně nadčasový, nikdy se neokouká a zřejmě nikdy se nepřestane prodávat. Nosí se ke všemu – k džínám, večerním šatům, do práce nebo ozdobí i kostýmek. Vždy v něm budete působit elegantně a přitom moderně. I u nás si můžete tento luxusní módní kousek dopřát za třicet tisíc korun. Pokud ale vyrazíte okukovat Londýn, určitě se zastavte do Burberry Faktory Store na Chatham Place, kde si jeden takový originál pořídíte téměř za poloviční cenu, a to už se vyplatí! Mezi jeden z dalších velmi žádaných módních kousků na světě je i původně jezdecká brašna Hermes. Je krásná, uhlazená, tak akorát velká a vždy vás překvapí reakce okolí na její jedinečnost. Není se čemu divit. Už teď můžete začít šetřit, protože čekací lhůta na vaši vysněnou kabelku může být i dva roky. Ale nebojte se, díky naprosto dokonalému zpracování se bude dědit z generace na generaci.

 Yves

Dalším tradičním kouskem elegantních Pařížanek jsou doplňky od značky Yves Saint Laurent. U nás se setkáte především s kořenitými vůněmi. Nechte se inspirovat módou YSL, kterou výrazně ovlivnila druhá polovina 20. století a spolu s ním safari styl, dámský smoking, bohémské šaty a halenky inspirované ruským folklorem. YSL tvoří módu pro emancipované ženy. Sebevědomé modely jsou živým důkazem, že i z křehké ženy se rázem stane výrazná a elegantní dáma. Pokud dáváte přednost drobným doplňkům, prohlédněte si třeba nabídku peněženek, psaníček a klíčenek. K doplňkům patří samozřejmě i šperky. Ty od Cartiera jsou nejžádanější, nejkrásnější a mnohdy i cenově nedostupné. Například prsten z bílého zlata koupíte za padesát tisíc korun. Ovšem dobrá zpráva je, že je unosíte každý den.

Autor úvodního obrázku:  Patricia Iacob

Autor obrázku v textu:  Wen Cheng Liu (Busy)

Autor obrázku v textu:  avg_milano
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu