Příspěvky označené štítkem ‘trenčkot’

Odkoukejte styl od Evropanek!

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Znáte to, přijedete do Paříže a podivujete se, jak je možné, že jsou ty Francouzky tak krásné, elegantní a dokonale sladěné. Přijedete do Anglie a kroutíte hlavou nad tím, jak to dělají, že vypadají vždy uhlazeně a jejich modely jsou nadčasovou záležitostí, která k nám dorazí až příští rok. Odpověď je jednoduchá! Evropanky vsází na dokonalou souhru jednoduchosti s výraznými prvky, které najdete třeba v jednom kousku oblečení. Investujte do svého šatníku i vy a najděte si módu, která oživí a udělá z vás dámu na úrovni.


Jak se nosí dobrá modrá?

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Že je modrá dobrá, jste už určitě slyšeli ve velkém hitu skupiny Žlutý pes, která modrou doslova opěvuje. Jak je to ale v módním světě? I tam modrá boduje a letos se drží na vrcholu oblíbených barev. Jak ji ale nosit? A co všechno v modré můžete pořídit? Prakticky všechno, nechte se inspirovat!


Stylová i v dešti!

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Jarní nebo letní deštík by vás neměl překvapit za žádných okolností a zejména chcete-li vždy vypadat stylově. Být elegantní a stále upravená není někdy úplně jednoduché. Déšť a vítr dokáže udělat během pár minut z dokonale stylově a trendy oblečené ženy a s make-upem či účesem bez chybičky zmoklou myš. Vyhněte se takovýmto situacím a buďte neodolatelná i mezi kapkami deště. Trendy pláštěnky vám cestu deštěm zpříjemní a udělají z ní možná i zábavu.


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu