Okouzlující 50. Léta – jak je nosit?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníPadesátá léta jsou známkou přitažlivosti a výrazné ženskosti. Prohlédněte si stylové sexy kousky, ve kterých budete překrásnou a dokonalou kráskou. Poradíme vám, jak nosit tuto módu a zároveň zůstat trendy. Jděte s dobou a naučte se nosit své svůdné křivky na obdiv všem! Naučte se vyčnívat z davu a buďte neodolatelně svůdná

Extra kousky

 50.leta 2

Modely, které jsou výrazné a vyzývavé, vyžadují úměrný způsob nošení. Jedním ze základních pravidel této módy, je zvýraznění pasu širokou sukní a z prsou udělat přednost pomocí korzetu. Zadeček můžete zdůraznit díky kalhotám s vysokým pasem. Obrovskou výhodou této sexy módy je, že pasuje každé postavě. Vždy ale volte s úvahou střihy a barvy či vzory, aby vám nepřidávaly zbytečná kila navíc. Typickým příkladem jsou námořnické barvy a modely, které v sobě snoubí eleganci a hravou rozvernost. Štíhlé ženy si mohou dovolit pruhy do šířky, zatímco zavalitější postavy by měly vybírat modely se svislými pruhy, které je alespoň opticky prodlouží. Ač mohou některé modely působit jako ohoz pro pouťové slečny, oceníte jejich pestrobarevnost na večerní party nebo neformální oslavě. Do šatníku přidejte také zářivé barvy a tropické potisky a nestárnoucí puntíky.

 kalhoty

Využijte také letních slev, kde nakoupíte i modely vhodné k celoročnímu nošení. Například výrazné overaly z vás udělají sexy dračici. Nezapomínejte ale na vhodné spodní prádlo, které vaše partie zmenší. A jaké zvolit doplňky? Zapomeňte na usedlost a proměňte se ve sladkou i divokou samici! Pomůžou vám k tomu barevné a okázalé doplňky – sexy jsou třeba hravé barevné plastové brýle, cinkavé náušnice i řetízky ala žebráček, fosforově razící prsteny nebo třeba šátek na vlasech, který k tomuto stylu jednoduše patří.

Autor úvodního obrázku: flattering50

Autor obrázku v textu: theglamouraidecoration

Autor obrázku v textu: sofeminine
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu