Podzim ve znamení kašmíru a vlny

Publikováno v Kategorii Ostatní módaDekadentní elegance – přesně to můžeme očekávat od letošního podzimu, který se ponese v duchu geometrických vzorů, tlumených barev, zářivé bižuterie a výrazných podzimních kabátků. Na co ještě se můžete těšit v nadcházejícím období? Zajisté jste si všimly, že pulty módních butiků se plní podzimní módou, chundelatými svetry a dlouhými kalhoty. Jednoznačně ale věřte, že se můžete těšit na luxusní materiály, zajímavé barvy a netradiční ozdoby.

Hebké a jemné na dotek

 podzimní moda

Trendy móda se ponese v letošním sychravém období v materiálech vypadajících na první pohled fantasticky, na první dotek hebce a jemně. Už je nikdy nebudete chtít sundat! Letošní podzimní kolekce se nechaly inspirovat jednoduchou a kvalitní anglickou módou. Vybírejte pastelové barvy, pudrové tóny, elegantní šedou či výrazné bloky barev. Nebudou chybět ani klasické vlněné kabáty a kostkované plédy, vesty z umělých kožešin a nadčasově řešená obuv. Stylové kousky vybírejte v lepších buticích, kde oceníte především kvalitní dílenské zpracování a luxusní použití materiálů té nejvyšší jakosti. Pro perfekcionistky je připravena speciální podzimní kolekce v ultra moderním provedení a minimalistické siluety s výraznými potisky a kožešinami. Ani pánové nepřijdou zkrátka. Těšit se mohou na kabáty pánských střihů a především velmi výrazné barvy, které mají celkově podtrhnout podzimní období a přitom zaujmout na první pohled. Letos pofrčí chrpově modrá, růžová, červená i brčálově zelená.

 podzimni kolekce

Okouzlující bude také nabídka spodního prádla pro ženy. Například kolekce Mark & Spencer připravil kolekci podprsenek z hedvábí. Použité materiály jsou přesně řešeny tak, aby ubraly tam, kde je přebytek a naopak přidaly tam, kde se jim nedostává. V kolekci M&S najdete i tzv. celodenní podprsenky nabízející naprostý komfort a také postelové podprsenky zvýrazňující ženské přednosti. Nechte se i vy zlákat podzimními kolekcemi a ochutnejte něco z nových modelů. Návrháři mysleli na všechny typy postav i věkové kategorie, takže jedno vám můžeme zaručit – vybere si opravdu každá!

Autor úvodního obrázku: listfashion

Autor obrázku v textu: fashionmoda

Autor obrázku v textu: H&M
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu