Pánské spodní prádlo

Jak vybrat ideální spodní prádlo pro něj

Publikováno v Kategorii Ostatní módaDámy přiznejte se – také máte doma muže, který nejraději nosí trenýrky nebo jiné spodní prádlo, které má jednu či více dírek a není ochotný se jich vzdát? Vám to ale jedno není a vytáčí vás to do těch nejvyšších otáček? Ráda byste to změnila? Víme jak – musíte na to totiž jít chytře, a to tak, že vašemu milému ukážete, že právě nové spodní prádlo je to nejpohodlnější na světě. Poradíme, na co si dát při výběru spodního prádla pro muže pozor a jak poznáte, v čem mu bude nejlépe.

Když nosí trenky, nesnažte se ho předělat

Většina mužů stále s velkou oblibou nosí trenky. Jsou totiž vzdušné a nikde netlačí. Muži ale dělají tu chybu, že nosí modely, které jsou o jedno či více čísel větší. Pravda je, že tím škodí jen sami sobě. Že muž nenosí správnou velikost, se dá poznat velmi snadno. Neustále si trenky rovná a co hůř – jsou dokonce vidět pod kalhotami. Nepřemlouvejte ho, aby trenky vyměnil za něco jiného, tím neuspějete. Můžete mu ale ukázat, že je příjemnější mít správnou velikost. Dobře si ho tedy změřte a vyberte trenky se správnými rozměry. Uvidíte, jak je rád vymění za ty staré. Stejně postupujte, i když nosí slipy. Muži zkrátka neradi mění své zvyky, ale na druhou stranu – když poznají, že to může být lepší, rádi si nechají pomoci.

Kostkované trenky

Kostkované trenky

Když chcete, aby byl více sexy

I u mužů dokáže spodní prádlo divy. Jestliže vám na vzhledu záleží, doporučujeme spodní prádlo Calvin Klein. Značka nabízí celou řadu modelů, ze kterých budete oba nadšení. Velké popularitě se těší hlavně pánské boxerky. K mání jsou v bohaté škále designů. Jejich velkou předností je střih, který se plně přizpůsobí mužské postavě a kvalitní materiál. Značka vyrábí boxerky ze směsi bavlny a elastanu (v poměru 95% bavlna, 5% elastan), takže jsou velmi příjemné a drží na těle. Proč zvolit boxerky? Odpověď je jasná – na mužském těle vypadají vskutku sexy!

Boxerky Calven Klein

Boxerky Calven Klein

Zajímavost na závěr – některé druhy pánského spodního prádla mohou být opravdu velmi bizarní.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu