Sportovní podprsenka – parťák, který podrží

Publikováno v Kategorii Ostatní módaNezáleží, jestli dáváte přednost dynamickým rychlým sportům nebo vás potkáme spíše na pomalejších formách cvičení, jako je jóga či pilates. V každém případě myslete na své vnady, které potřebují dostatečnou oporu.

Správná velikost je základ

sportovní podprsenkaNejdůležitější parametr pro výběr nejen sportovní podprsenky je správná velikost, protože ta zabezpečí pohodlí a oporu, kterou prsa potřebují. Vhodná podprsenka dobře drží, nepadají ramínka, prsa jsou pevně v košíčkách a nikde nevyčuhují. Zároveň nikde necítíte zařezávání nebo plandání. Hned po správném výběru je dobré se zajímat o materiál, aby dlouho vydržel, byl dostatečně pružný a pevný. Investice do sportovní podprsenky by pro vás měla znamenat pohodlí, příjemné nošení a využitelnou funkčnost.

Rozdělení podle sportu

sport prádloSportovní podprsenky se dají dělit na kompresní, které přimáčknou prsa a ty nekompresní, které prsa uzavřou v pevném košíčku. Druhé zmíněné jsou vhodné zejména pro střední až velká prsa. Kompresní podprsenky jsou vhodné pro nízkonárazové sporty a pro ženy s malými prsy. Podprsenky můžete vybírat také podle dalších kritérií – zda mají či nemají kostice, podle jejich ramínek, ať už klasických či překřížených a podle funkčnosti. Sportovní podprsenka musí dobře odvádět pot. Slabší podprsenky, které fungují spíše jako bolerka, stačí na pomalé cvičení, chůzi, aerobic. Zatímco ženy s malými ňadry mohou bez problémů uběhnout v podprsence slabších parametrů maraton, žena s velkými prsy bude trpět bolestí. Pokud máte opravdu velká prsa s košíčky od D, vybírejte pevnou oporu pro svá ňadra i na jednoduché cvičení. Velkým hitem jsou podprsenky s bezešvými košíčky, které dokonale přilnou k pokožce.

Proč necvičit v normální podprsence

nike podprsaSpeciální podprsenky na sport mají vlastnosti a funkčnost, které běžná podprsenka nedosahuje. Pevná opora působí proti nárazům a dokáže udržet prsa a zabránit tak jejich vytáhání či poškození. Běžná podprsenka je sice krásně zdobená, často ženy nosí push-up a ty nejsou zcela vhodné na cvičení. Podívejte se například na sportovní podprsenky značky Freya Active, která vyrábí velkou škálu obvodů od 60 až po 90 centimetrů a nově až po košíčky velikosti K. Tyto podprsenky jsou velmi pohodlné, výborně odvádění pot, jsou antibakteriální a rychle schnou. Polstrovaná ramínka vás nebudou řezat a široké zapínání zaručí pevnou oporu.

Přestaňte si ničit svá ňadra a raději se poohlédněte po správné podprsence, díky níž skoncujete s nepříjemným pocitem, že vám nesprávně poskakují prsa a vás to ruší.

Autor úvodního obrázku: DrLinderBra

Autor obrázku v textu: xubangwen

Autor obrázku v textu: Hourglasslingerie

Autor obrázku v texut: reika_sakai
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu