Stylová i v dešti!

Publikováno v Kategorii Ostatní módaJarní nebo letní deštík by vás neměl překvapit za žádných okolností a zejména chcete-li vždy vypadat stylově. Být elegantní a stále upravená není někdy úplně jednoduché. Déšť a vítr dokáže udělat během pár minut z dokonale stylově a trendy oblečené ženy a s make-upem či účesem bez chybičky zmoklou myš. Vyhněte se takovýmto situacím a buďte neodolatelná i mezi kapkami deště. Trendy pláštěnky vám cestu deštěm zpříjemní a udělají z ní možná i zábavu.

Pláštěnku noste stále v kabelce

 pláštěnka

Pohled z okna vám ihned napoví, jak se máte obléci. Zřejmě nikoho déšť nepotěší ve chvíli, kdy se chystá odejít z domu nebo práce v krásných šatech nebo elegantním outfitu. Pláštěnka vás obav ze zmoklého oblečení a špinavých stříkanců jednou provždy zbaví. Střihy připomínající kabátky a trenčkoty dělají z pláštěnek atraktivní svrchní oděv i k šatům, sukním či ležérním kalhotám. Délka pláštěnek sahá obvykle těsně nad kolena a v případě, že pláštěnka zakrývá sukni nebo šaty, dokáže outfitu dodat i nádech něžné romantiky. Pláštěnky už dávno nejsou pouze nevzhlednou „plachtou“, která má za úkol vás co nejvíce uchránit od deště, ale plní i módní požadavky jejich nositelek. Lesklé či voskované pláštěnky jsou vyráběny v nespočetném množství barev, zajímavě působí i průhledné pláštěnky a pláštěnky s všelijakými originálními doplňky, jako jsou knoflíky nebo rozmanité nápisy.

 pršiplášť

Fenoménem a určitě specialistou na trendy pláštěnky je Burberry. Tato tradiční oděvní firma přináší pláštěnky ve veškerých podobách, které si jen dokážete představit. Transparentní pláštěnky s černě obšitými okraji jsou ideální pro vyznavačky minimalismu a elegance. Lesklé modely v červené, černé, modré, oranžové, růžové nebo žluté se budou úžasně vyjímat na odvážných a sebejistých ženách. Nenechte si kazit náladu počasím a vyrazte se stylovou a moderní pláštěnkou kamkoli budete chtít.

Autor úvodního obrázku:  foeock

Autor obrázku v textu:  Banannas

Autor obrázku v textu: …love Maegan

 

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu