Trendy podzimní kabelky 2013

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyRádi bychom vám představili stylové kabelky, se kterými letos na podzim zazáříte! Zažeňte chmury ze sychravého počasí a vyrazte do ulic s módním doplňkem, který vám bude dokonalým společníkem.

Velké mega kabely

Frčely loni a letos tomu není jinak. Velké maxi tašky, do kterých se vleze vše. Letošní podzim se ponese v tónech univerzální černé, oblíbené hnědé, ale i žádoucí vínové a modré či zelené. Chybět by neměly ani divoké motivy a výrazné potisky. Je jen na vás, jestli dáte přednost koženým, látkovým či zdobeným kožešinou. Velké tašky vás nadchnou praktičností, většinou mají spoustu skrytých kapes a prostoru pro všechny možné věci. Ať už vyrazíte na cvičení nebo na nákupy, vleze se vám do ní všechno!

JegginkStřední velikosti

Ačkoli jsou velké tašky parádní, ne každému z nás vyhovují, a proto některé z nás volí spíše zlatou střední cestu – tašku tak akorát. Tyto kabelky mají nespočet výhod – dělají se v neuvěřitelných barvách, tvarech a za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Podzim diktuje tašky ve stylu doktorských tašek, vzpomínáte si na ně? Z barev se můžete těšit na oslnivou metalickou i odstíny hnědé, oranžové a žluté. Vyberte si tašku k vašemu outfitu, ať je váš šatník veselý, sladěný a jednoduše perfektní!

MlkeMiracleMini malé psaníčka a kabelky

Některé příležitosti vyžadují kabelky do ruky a malé psaníčka, které si oblíbíte pro jejich praktičnost a decentnost. Do těchto kabelek se vlezou ty nejdůležitější drobnosti, peníze, zrcátko, líčidla a doklady. Malé psaníčka využijete na plesy, společenské akce, do divadla i na večeři s přáteli. Vaše kabelka může být překrásným šperkem a skvostem, který oslní a vyzdvihne váš model.

Využít můžete výrazných letních slev a pořídit si tak neobvyklé modely už nyní! Je jenom na vaší fantazii, zda si vyberete pletené tašky, kožešinové nebo látkové kabelky. Z tvarů vybírejte pytlíky s velkými uchy, hranaté tašky či jednoduché pouzdra na zapínání.

Autor úvodního obrázku: Leather Luggage

Autor obrázku v textu: Jeggink

Autor obrázku v textu: MlkeMiracle
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu