Jarní i podzimní inspirace – mějte svého paroháče

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyNelekejte se! Nenavádíme vás k nevěře, aby byl z vašeho partnera paroháč, ale chceme vám ukázat oblíbený podzimní motiv, se kterým oslníte na Vánoce i teď na jaře, když se probouzí příroda. Sobi a jeleni totiž nejsou spojováni jen s vánoční tématikou a ozdobami, ale zahřeje vás na měkoučkém svetru i huňatých ponožkách. Inspirujte se stylovými doplňky, které nelze přehlédnout. Buďte originální, buďte parohatá!

Ozdobte vlasy, uši i oblečení

jelen2

První krůčky podzimu už přišly a s nimi více vrstev oblečení. Co třeba připevnit ozdobnou parohatou brož na stylové sáčko nebo trendy kabelku? Proč nemít sobíka nebo jelena rovnou na svetru? Zaujměte na první pohled s jelenem ve vlasech či uších. Takové doplňky se hodí pro každou ženu a krásně doplní váš outfit, ať už se chystáte do práce nebo s přáteli na skleničku vína. Letošním hitem jsou třpytivé ozdoby, které rozzáří vaše oblečení i doplňky ve vlasech. Vybírejte z ručních prací, kde je každý kousek originálem a nemusíte se obávat, že se sejde více stejných. Na oblibě si získávají malé i velké výrazné brože, čelenky do vlasů, sponky s ozdobnými sobíky a náušnice. Jeleni se derou na trh také zvěčněni na prstýnkách, kabelkách, náramcích a oblečení. Nejoblíbenější jsou čepice, svetry a ponožky.

Celebrity je zbožňují

jelen3

Jelení šperky obdivují i celebrity, ke kterým vzhlížíme a tiše závidíme jejich šatník. Buďte jako Kateřina Terčíková nebo Marta Jandová a noste propracované dekorace jelínků i sobů. Určitě si vzpomínáte na oblíbený dámský film, ve kterém má Bridget Jones oblíbený svetr se sobem. Po takovém možná netoužíte, avšak existují kousky, které musíte mít. Co říkáte třeba na decentní dámský svetr s jelenem nebo ručně malované halenky? V chladném počasí vás určitě zahřeje i kulich nebo pletené palčáky. Stačí vyrazit do obchodů, zjistíte, že jarními doplňky se to jenom hemží.

Autor úvodního obrázku:  mamamockingbird77

Autor obrázku v textu:  Glitzer Jewelry

Autor obrázku v textu: divalovessilver
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu