Účesy roku 2015 – co letos frčí?

Publikováno v Kategorii KosmetikaUž vás nebaví splihlé vlasy bez tvaru, o které vás nebaví pečovat? Udělejte změnu a prohlédněte si účesy, které jsou stále v kurzu a letošní rok se budou hřát na výsluní. Vhodné střihy, vzdušné účesy a teplé barvy vás promění v osobnost se šmrncem a odvahou vybočit z davu.

Doma vám nesmí chybět…

 drdol

Zajít ke kadeřníkovi, nechat se ostříhat, nabarvit a vyfoukat vlasy dokáže každý. Důležitá je ale rovněž domácí péče, kterou si vaše kadeře zaslouží. A co by vám doma nemělo chybět? Rozhodně si pořiďte kvalitní fen, který umí regulovat teplotu a nebude vaše vlasy zbytečně pálit a zatěžovat. V koupelně upotřebíte i žehličku na vlasy, která vytvaruje rovný účes, lokny i nadýchané vlasy. A samozřejmě tužidlo, gel, vosk a lak na vlasy. Tyto nezbytnosti zkrátka potřebujete! Tužidlo je základ pro každodenní péči a tvarování vlasů. Ostatní vychytávky pro vlasy využijete v případě, že si potrpíte na nezvyklé a odvážné účesy, jenž vyžadují použití vosku, gelu, gumy či fixaci lakem. I zde platí, že méně je více. A se kterým účesem letos neprohloupíte? Rozhodně je to dokonale střižené mikádo, kdy je pouze na vás, jaký styl zvolíte u ofiny. Mikádo nikdy nevyjde z módy, stejně jako drdoly, vrkoče a různě zamotané vlasy. Hodí se totiž nejen na společenskou událost, ale i do práce, protože při správně střižené ofině vám ubere účes i několik let. Svou eleganci podtrhnete střihem s delšími pejzy a ofinou. Odstíny pro rok 2015 jsou jasně dané – vrací se měděné a mahagonové odstíny, měděné barvy zase ocení ženy s protáhlým obličejem.

 mahagon

Vždy směřujte svůj look tak, aby vynikla tvář, tvar obličeje a barva očí. Bohužel ne každá žena má bohaté kadeře a nemůže si dovolit dlouhé vlasy, a proto netrapte jemné vlásky zbytečnými copy a zamotanými drdoly a vsaďte na vzdušný a jednoduchý vzhled. I vaše vlasy si zaslouží pravidelnou a kvalitní péči, kterou se vám odmění v podobě zdravých a vitálních vlasů. Začněte s péčí ještě dnes a navštivte kadeřníka, který z vás udělá bohyni!

Autor úvodního obrázku:  Hairykrishna21

Autor obrázku v textu:  uniwigsonline

Autor obrázku v textu:  Tim Lingley
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu