Návrat k přírodě

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníŽe jsou přírodní barvy in a patří mezi nestárnoucí klasiku, víme všichni. Máte ale ponětí, jak správně barvičky zkombinovat a vytvořit tak jedinečnou paletu živoucí přírody přímo ve vašem šatníku? Vsaďte na tradiční materiály – letošní jaro bude in kůže i semiš!

Přírodní odstíny vítězí

 kabelka

Přirozené odstíny mají zelenou! Jedná se o všechny odstíny hnědé, zelené, cilhové, červené až po samotnou bílou, která se objevuje na halenkách, sukních i šatech. Jak doplnit přírodní barvy? Jednoduše je zkombinujete třeba s metalickými doplňky nebo zvířecími potisky. Nebojte se sáhnout po leopardí kabelce nebo zlatavých botičkách na vysoké platformě. Držte se ale neutuchajícího hesla – všeho moc škodí a více výrazných kousků nekombinujte. Nezapomínejte ani na doplňky, které najdete třeba mezi kabelkami s třásněmi, lodičkami z hadí kůže nebo střižené šaty s cípy. Mezi přírodní styl přičtěte i barevné potisky s typickými jarními motivy květin, ptáků či rozkvetlé přírody. Máte-li rády doplňky, udělejte si radost a pořiďte si kvalitní kousek s barevným drahokamem. Nechte se svést oblíbeným safírem, citrinem nebo topazem. Velkým hitem jsou i dlouhé splývavé sukně, svetříky či štrasové kamínky.

 drdol

Kromě zvířecích motivů nebo přírodních barev si můžete jaro přiblížit i správným účesem. Kromě rozverných vln v dlouhém účesu můžete vyzkoušet uhlazený drdol, rozcuchaný uzel nebo cop. K jaru patří stuhy, pírka nebo ozdobné spony, takže popusťte uzdu fantazii a ozdobte svůj účes podle svých představ. Chcete-li mít účes bohatší, zvýrazněte ho příčeskem, zafixujte lakem a pak se jen kochejte obdivnými pohledy na svou odhalenou šíji.

Autor úvodního obrázku:  Aëla Labbé

Autor obrázku v textu:  Cashhimihandbags

Autor obrázku v textu:  prasetyo0287
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu