Jak vybrat sluneční brýle?

Publikováno v Kategorii Módní doplňkySluneční brýle i přes svůj jednoduchý princip rozhodně nepatří mezi nudné doplňky. Jejich výběr je velice důležitý. Sluneční brýle patří k doplňkům, které dokáží totálně změnit váš vzhled. Sluneční brýle umí obličej zvýraznit a dodat celkovému vzhledu smyslnou eleganci a šmrnc. Na druhou stranu, když uděláte při výběru krok vedle, je jisté, že budete vypadat nemožně. Dokonalý outfit a perfektní make-up vám bude k ničemu, když budete mít brýle, ve kterých budete připomínat zvětšenou mouchu.  Vybírejte sluneční brýle s citem a pozorně.

Důležitý je i UV filtr

 fossil brýle

Při výběru brýlí myslete na svůj účes, svůj styl a především na tvar obličeje. Tyto prvky výběr slunečních brýlí podstatně ovlivňují. Postavte se před zrcadlo a zjistěte, zda patříte mezi lidi s hranatým, kulatým, trojúhelníkovým, hruškovým či oválným obličejem. Už jste zjistili, který tvar náleží právě vám? Pokud máte stejný rozměr obličeje ve výšce a šířce, plné líce a jemné rysy včetně brady, pak patříte mezi lidi s kulatým obličejem. V tomto případě je vhodné porozhlédnout se po výraznějších a hranatých brýlích, které obličej udělají oválnější či asymetrických, které se dole zužují. Hranatý obličej se pozná podle ostrých rysů a lícních kostí, široké čelisti a hranaté brady. Celkový tvrdý dojem zjemníte s brýlemi oválného tvaru s úzkými a méně nápadnými obrubami. Trojúhelníkový neboli srdcový tvar obličejem je charakteristický širší části v horní polovině obličeje, která se pak postupně směrem dolů zužuje. Jednoduše vás zdobí široké čelo a úzká čelist, která připomíná trojúhelník nebo také srdce. Zde byste měli sáhnout po brýlích s jemnými, úzkými obrubami. Slušet vám budou oválnější tvary i většího tvaru např. pilotky.

 sluneční brýle 2

Hruškový tvar je typický úzkou částí v oblasti spánku a širšími lícními kostmi. Zde jsou vhodné brýle s výraznými horními obrubami. Na konec zůstal oválný obličej, kterému sluší témě cokoli. Pravidelné a souměrné rysy, výrazné lícní kosti a délka obličeje o něco větší než jeho šířka jsou hlavními znaky oválného obličeje. Zde je zásadní pouze váš vkus a styl. Vybírejte pečlivě a ukažte se sluníčku v plné kráse.

Autor úvodního obrázku:  KenndraFotos

Autor obrázku v textu:  DOS82

Autor obrázku v textu:  Giada Pappalardo
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu