Výjimečné události vyžadují výjimečné šperky

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyBěhem roku se jistě každý z nás účastní několika více či méně slavnostních událostí, které si vyžadují perfektně sladěný outfit i šperky. Pokud chcete opravdu zapůsobit, být noblesní a zároveň zdůraznit svou ženskost, pak neváhejte a poohlédněte se po perlách. Jediná perlička dokáže upoutat pozornost a udělat z obyčejného něco exkluzivního. Staňte se pravou dámou, která bude zářit.

Perles Addict ozdobí každou ženu

 perly

I když můžete mít pocit, že perly patří spíše k postarším dámám, není tomu tak. Společnost Perles Addict nabízí kolekci perlových šperků, které jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií a nabízí širokou možnost výběru a variant perel. Mezi jednotlivými kousky najdete i takové, které budou slušet i pracovním kostýmkům nebo casual módě, která je v poslední době stále více a více populární. Perles Addict vytváří šperky ze sladkovodních kultivovaných perel, které jsou ve zlaté, stříbrné, bílé, růžové, hnědé a černé barvě, přičemž výjimkou nejsou ani šperky ve vícebarevném provedení. Jemné linie a dokonalý tvar perel se skvěle vyjímají v náušnicích, náhrdelnících nebo náramcích. Perlové náhrdelníky jsou opravdovým skvostem a patří na výsluní všech důležitých a velice slavnostních ceremonií. Náhrdelníky, které obsahují jednu, dvě nebo tři perličky vytvoří na krku něžné slzičky, které podtrhují křehkost především něžným typům. Hodí se například i pro návštěvu divadla či koncertů klasické hudby.

 perly2

Náramky, které jsou tvořeny perlovými řadami, dokáží ruce natolik zvýraznit, že dalšího doplňku není mnohdy ani třeba. Barevné kombinace a spojení například hnědé a růžové, či bílé s černou dělají z perel stále trendy doplněk. Zejména perlové šperky, které jsou složeny z více barev, jako je například zelená, žlutá, růžová, bílá, fialová, modrá a černá jsou svým vzhledem velice moderní a stylové. Nebuďte obyčejná, buďte perla mezi ostatními!

Autor obrázků: Perles addict
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu