Co chystá Givenchy?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníMódní dům Givenchy založil francouzský návrhář Hubert de Givenchy. Oblečení značky Givenchy patří k populárnímu zboží již od poloviny minulého století. Tuto značku hrdě a často nosila například Audrey Hepburnová nebo monacká kněžna Grace Kellyová či Jacqueline Kennedyová Onassisová.  I dnes patří oblečení Givenchy k oblíbeným kouskům známých celebrit, což svědčí o jejich nápaditosti, kvalitě a kreativitě. Máte už i vy vyhlédnutý model od Givenchy?

Mužská elegance, hedvábí a krajky

givenchy2

V tomto období se spíše chystáme na mrazivé dny a těžkopádné modely. Ovšem je příjemné si představit už teď, co nás čeká na jaře a čím nás móda překvapí.  Módní dům Givenchy na jaro 2014 nachystal svěží a elegantní kolekce. Riccardo Tisci vsadil na kontrast a kombinaci mužské elegance a prvků připomínající hadrové panenky. Oděvy jsou určeny stejně dobře mužům jako ženám. Strečové hedvábí, macramé krajky, voskovaná bavlna nebo honosný satén jsou materiály použité v jarní kolekci, které rozostřují svět žen a mužů. Ženy se mohou těšit například na jedinečné a pohodlné volné smokingové kalhoty a střihy, které podtrhnou mužskou sílu a eleganci. Můžete očekávat sukně, které zvýrazní krásné křivky nohou. Pohodlnost přináší Givenchy v podobě širokých pyžamových kalhot nebo dostatku bermud. Střihy jsou jednoduché, ale rafinované. Jaro v modelech od Givenchy bude vaše!

ginvechy2

Muži se mohou těšit na cool a stylový vzhled. Vrstvení kontrastních kousků a vliv latiny vytváří pro muže sportovní, ale smyslnou eleganci. Jaro je Givenchy ve stylu kontrastu a potírání rozdílů mezi mužskou a ženskou módou. Například motivy květin se prolínají v mužské kolekci, což je vhodné pro opravdu extravagantní typy mužů. Módní dům Givenchy přináší módu, kde si vybere každý. Nicméně nyní nás čeká zima a ani v tomto ohledu není Givenchy pozadu. Nečekejte na jaro a kupte si svůj nový přírůstek do šatníku už teď.

Autor úvodního obrázku: Fiicus

Autor obrázků v textu:  fervent-adepte-de-la-mode
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu