Háčkovaný top

Háčkování – trend letošního léta

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyUmíte háčkovat, ale časem jste háček odložila s tím, že háčkovaná móda už není v kurzu a že si raději koupíte nějaký model, než abyste strávila hodiny s tím, že budete pracovat celé hodina na mravenčí práci? Pokud vás ale háčkování baví, pak máte velkou výhodu, protože háčkovaná móda se opět vrátila na výsluní. Je pravda, že se z módy nikdy zcela neztratila, ale letos opravdu zažívá svůj velký návrat. Indicií je, že i hollywoodské hvězdy utrácejí velké částky, aby mohly nosit krásné a romantické háčkované topy, doplňky či jiné odvážné modýlky.

Jak své okolí oslnit

Pokud chcete své okolí oslnit, pak nepoužívejte k produktu tzv. chlupaté příze, ale raději se podívejte po hladkých nebo těch s lesklým až kovovým efektem.
Pokud se v létě opálíte do barvy tmavé čokolády, pak volte bílé háčkované vzory, protože se na vašem tmavém těle budou krásně vyjímat a v době dovolených si můžete být jistá, že zaujmete nejednoho muže.

Háčkovaná šála

Háčkovaná šála, autor: LornaWatt

Jaké barvy volit? Raději použít tlumené odstíny nebo raději zářivé barvy?

Nebojte se ani výrazných barev, může to být jasně rudá, kanárkově žlutá nebo neonově oranžová. Barvy, barvy a zase barvy, to je to, co je hitem letošního léta. Taková výrazná barva je nejen zajímavým módním doplňkem, ale taky vás dokáže vnitřně dobít a projasnit.

S čím háčkovanou módu kombinovat?

Kombinujte háčkované oblečení s modely, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, pokud si například uháčkujete top, pak sukně nebo kalhoty by měly být co nejvíce jednoduché – buď plátěné, či lněné nebo hedvábné. Není potřeba užívat zbytečně moc výrazných kombinací, pak by se ztratil význam oné krásné, romantické krajkované halenky, protože by na sebe strhla pozornost výrazná sukně, a to by snad byla škoda.

Háčkovaná kabelka

Háčkovaná kabelka, autor: dani0010

Bude velmi vhodné, pokud si zvolíte nápadnější šperky, můžete klidně používá velký dřevěný náramek po vaší mamince, protože retro má být se vším všudy, i s doplňky. K háčkovaným blůzám se pak krásně hodí hedvábné šály a šátky. Budete vypadat jako jemná a éterická bytost, která je zároveň oduševnělá a dokáže tak své okolí přesvědčit o svém vybraném vkusu.

Háčkovaný baret

Zajímavým doplňkem může být i háčkovaný baret, který můžete využít k oživení svého outfitu. Reliéfní sloupek pak dodá háčkování strukturu a dobře vynikne na jednobarevné přízi. Pro výrobu baretu zkuste použít dvě různé příze, které budou ve stejné barvě. Mohér dodá baretu měkkost, vlněná tenčí příze pak vás bude v chladnějších dnech hřát. Vzhledem k faktu, že je sice letní sezona, ale letní dny se střídají s těmi chladnějšími, můžete svůj šatních oživit právě takovým retro doplňkem, jakým je baret. Tato pokrývka hlavy se nehodí jenom pro starší dámy, ale klidně na večírek s přáteli, nebo ve chvíli, kdy si nestihnete umýt vlasy.

Háčkovaný baret

Háčkovaný baret, autor: verypurpleperson
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu