Pánský styl v ženském šatníku

Publikováno v Kategorii Ostatní módaTaky se občas zastavíte v oddělení pánské módy a to ne z důvodu, že byste něco chtěli koupit vaší drahé polovičce, ale jednoduše proto, že se by se vám některé kousky líbily přímo na vás? Pánský styl se prolíná do dámské módy v mnoha směrech a dodává outfitům ještě větší eleganci. Navíc pánská móda a tedy modely, které se jim inspirují, jsou pohodlné na nošení a inspirovány posledními hity z módní dílny. Uvolněnost, šarm a rafinovanost z vás udělají sebevědomou ženu, která vždy ví, co chce.

Kravaty pro ženy

 pánský styl 1

Pánský styl to jsou rovné linie, jednoduché střihy a rafinovanost. Oblečení, které se inspiruje pánskou módou, nebude příliš odhalovat a proto je více než vhodné do zaměstnání nebo na pohovory. Kalhotové kostýmy můžete ještě  doplnit atraktivními prvky jako jsou kravaty. Dámské kravaty nabízí například firma N.TIES. Pokud se vám pánský styl zalíbil a chlubíte se radši než odhalený dekoltem svou inteligencí a šarmem, neměla by vám v šatníku chybět ani pánská košile. Mohlo by se zdát, že v ní budete zabalená jako v pytli a spíše než aby vám lichotila, vám přidá na neomalenosti. Ale to je velký omyl! Košile určené pro dámy s pánskými prvky z vás naopak udělají daleko atraktivnější osobnost. To samé platí i o vestách. Jestliže tedy chcete působit nesmlouvavým dojmem, ale s pořádnou dávkou sex-appealu, oblečte si kalhoty, košili, vestu a kravatu. Navíc je to velmi jednoduché a lichotivé pro každý typ postavy. Když nevíte jaké barvy máte zvolit, je úplně nejjednodušší kombinace černé a bílé, která prostě v tomto ohledu nemůže zklamat. Ovšem ani pestřejších kombinací se nemusíte bát, vždyť v pánské módě si už také našly svou cestu výraznější barvy.

móda do práce

Modely inspirované pánskou módou můžete také ještě doplnit a ozvláštnit kloboukem nebo tvídovými saky. Nebojte se experimentovat a zkuste být rafinovaná a žádoucí zároveň. Móda inspirována pánským šatníkem z vás udělá sebevědomou, elegantní a okouzlující ženu.

Autor úvodního obrázku: sundaymercure

Autor obrázku v textu:  cnkamanna

Autor obrázku v textu:  always in style
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu