Vždy originální!

Publikováno v Kategorii Ostatní módaKaždý jsme jedinečná osobnost a máme rozdílné názory i vlastní styl. Tak proč bychom měli dělat kompromisy v módě? Nebuďte plagiátem a naopak zaujměte vlastním originálním stylem. Nemusí se líbit všem, ale určitě zaujme široké okolí. To samé platí o doplňcích, kabelkách nebo také účesech či líčení. Kupte si tričko nebo mikinu, která se bude chlubit nevšedním motivem nebo hodinky, které vyniknou na ruce a skvěle doplní váš outfit.

Elegance jménem Michael Kors

DKNY

Oslnivé, prudce elegantní a originální do posledního detailu jsou dámské hodinky Michael Kors. Pozlacená, keramická nebo ocelová varianta hodinek přináší i kromě klasické zlaté a stříbrné barvy i zajímavý odstín, který je laděn dorůžova. Hodinky jsou bohatě osázeny drobnými kamínky a stávají se tak velice noblesní záležitostí. Sebevědomí lidé zase ocení hladké plochy s výraznými detaily na ciferníku. Číslice na ciferníku mají nádherný design číslic ať už římské nebo arabské. Na první pohled patří mezi nejvýraznější a nejzajímavější prvek hodinek. Možná hledáte jednodušší a střídmější podobu hodinek. Michael Kors má v nabídce hodinky s ciferníkem bez čísel nebo jen s jejich obdobou ve formě čárek. Kožené, pryžové nebo ocelové řemínky podtrhují celý design hodinek a dotahují je k dokonalosti. Velka míra elegance a luxusu doprovázena vždy vysokou originalitou je znakem pro hodinky Michael Kors.

Michael Kors

Chcete-li být nejen originální a unikátní, ale i trochu provokativní a nápadití, zaměřte se na svršky s výraznými a rozvernými motivy. Cesta k nim je velmi snadná. Stačí pouze najít stránky internetového obchodu bastard.sk. Obchod je zaměřen na trička, mikiny, tílka nebo například spodní prádlo, které je netypické a originální svými humornými motivy, které si mnohdy vytvořili samotni zákazníci obchodu. Móda a styl nemusí být nudný a fádní. Vždy můžete být zajímaví a hlavně originální.

Autor úvodního obrázku:  WatchSharks | Michael Kors Womens Watches

Autor obrázku v textu:  TIME²

Autor obrázku v textu:  Bas van Dijk

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Komentářů (1)

  • Alina

    |

    Nejsem zrovna hodinkový tip, ale velké zlaté hodinky se mi moc líbí a skvěle doplní jakýkoliv outfit. 🙂 Zrovna před týdnem jsem našla jedny krásné na answear.cz a jelikož nebyli ani moc drahé, tak jsem si je objednala. Druhý den byly doma a zamiloval jsem si je. 🙂

    Reply

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu