Co připravila na jaro módní značka Gant?

Publikováno v Kategorii Ostatní módaGant je populární módní značka, kterou obléká mnoho žen, dětí a hlavně také mužů. Módu pocházející z Ameriky má na svědomí ukrajinský přistěhovalec Bernard Gantmacher, který při studiu pracoval v oděvním průmyslu. Vše začalo u košil vysoké kvality, které Bernard Gantmacher začal označovat písmenem G. Tyto košile se staly brzy velice vyhledávaným zbožím a poptávka prudce převyšovala nabídku. V úspěšné éře následně pokračovali synové, kteří v roce 1949 založili Gant of New Haven. Od té doby je Gant synonymem pro kvalitu, inovace a neomezenou kreativitu.

Působivá kolekce s prvky elegance

gant obuv

Jarní kolekce je zcela originálně inspirována legendárním Orient Expressem. Po 130 letech vyjel vlak z Benátek do Stockholmu ve své podobě, kterou měl v roce 1920. Gant označuje tuto událost jako cestu snů a jarní kolekce je plná nových, moderních a propracovaných modelů. Gant Rugger Pre Spring 2014, jak zní název jarní kolekce, udělá z pánů dokonalé elegány. Klíčovými prvky v kolekci je smoking, kalhoty s paisley potiskem a vlněný šálový límec na saku. Kolekce nabízí ležérní oblečení, ale najdete i propojení se sportovními prvky a nadčasové detaily. Pánové v nové jarní kolekci od Gant budou vypadat famózně.

gant svetr

Kolekce Gant Pre Spring 2014 určená ženám byla inspirována víkendem ve Vernazze, což je oblast nacházející se v romantické italské Ligurii. K dosažení skvělého vzhledu je klíčem hloubka a rozmanitost, která dělá z jarní kolekce kompletní a půvabnou sérii velice líbivých módních kousků. Dlouhé kabáty, trendy saka, proužky a šátky laděné do bílé, modré, červené, černé, šedé a krémové barvy jako by vás přenesly na kouzelnou jízdu po Strada Provinciale. Gant umí udělat spokojenými i nejnáročnější zákazníky. Staňte se jedním z nich díky originalitě a nápaditosti, které najdete v každé kolekci této úspěšné módní značky.

Autor úvodního obrázku:  A Continuous Lean

Autor obrázku v textu:  Schröder+Schömbs PR _ Brands | Media | Lifestyle

Autor obrázku v textu:  McArthurGlen Designer Outlets
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu