Gigant jménem Calvin Klein

Publikováno v Kategorii Ostatní módaCalvin Klein je americký návrhář, který společně s Barrym Schwartzem založil módní společnost Calvin Klein, kterou v roce 2005 prodal za nekřesťanské peníze koncernu Phillips-VanHeusen. Samotný Calvin Klein je znám pro svůj mistrný um při volbách a kombinacích barev a minimalistickým pojetím, které se zákonitě projevilo i v samotné módě. Kolekce Calvin Klein propagovalo mnoho slavných lidí, a proto jen tak neunikly pozornosti. David Beckham nebo Kate Moss dokázali vrýt značku Calvin Klein i naprostým módním „barbarům“. Možná i proto, když se dnes řekne Calvin Klein, téměř všichni bezesporu vědí, o čem je řeč.

Stylová móda pro každou sexy ženu i elegantního muže

calvin klein

Móda Calvin Klein je určena mužům i ženám neboli unisex oblečení. I když je značka známá především díky spodnímu prádlu a džínům, Calvin Klein má na skladě daleko více. Trička, košile, mikiny, bundy, svetry, kalhoty a originální doplňky využijete při každé příležitosti. Calvin Klein vyrábí velice elegantní módu i pohodovou volnočasovou módu. Oba tyto styly působí v podání Calvina Kleina velice sexy a podmanivě. Košile jsou decentně střiženy, nepřehlceny zbytečnými detaily a působí prudce elegantně a důstojně. Trička nebo tílka se chlubí nádhernými barvami a jednoduchostí, která podtrhne vaši krásu. Mikiny, bundy ani kalhoty rovněž zapůsobí nepřehnanými vzory, barvami a střihy. Calvin Klein nepřináší divočinu a extrémy, které z vás dělají nepřehlédnutelné hvězdy, protože to nepotřebuje. Umí zaujmout a podtrhnout vaši osobnost i jednoduchým a elegantním způsobem.

calvin klein3

Calvin Kelin patří mezi naprostou špičku v oblasti spodního prádla. Podprsenky, kalhotky, boxerky, trenky a další spodní prádlo patří mezi velice kvalitní a komfortní zboží. Pohodlnost a zvýraznění vašich předností jsou věci, které jsou u spodního prádla Calvin Klein naprostou samozřejmostí. Calvin Klein je značka, kterou zná téměř celý svět, a proto si jistě zaslouží, abyste mu věnovali pozornost a třeba si i něco hezkého pořídili.

Autor úvodního obrázku:  GEORGI ANDINOV

Autor obrázku v textu:  SOMBILON ART, MEDIA and PHOTOGRAPHY

Autor obrázku v textu:  David Boyle in DC
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu