Objevte vědecké oblečení

Publikováno v Kategorii Ostatní módaJestliže se divíte názvu dnešního článku, vysvětlení je jednoduché. I v módě se projevil vliv vědy a své místo si v oboru oděvnictví našla nanotechnologie. Je pro vás pojem naprosto cizí? Jedná se o technický obor, který vytváří a využívá technologie v řádech nanometrů, což je miliardtina metru. Oblečení obsahuje určité částice v těchto rozměrech a dodává mu speciální vlastnosti. Vyzkoušejte i vy jedinečné produkty, které v textilním průmyslu zaujímají stále více místa.

Už žádné zpocené nohy

Většina lidí zná pocit, kdy má zpocené a nepříjemně zapáchající nohy. Navíc s kombinací potu a nedostatku vzduchu si velmi rychle vypěstujete na nohách plísně či nepříjemné mykózy. Nanoponožky svým složením mohou sloužit jako prevence. Částečky stříbra obsažené v ponožkách z bavlny a speciální pryže mají antibakteriální účinky a velmi dobře sají pot. Stříbro je odpradávna známo svými účinky na lidské zdraví, mezi které patří ničení virů a bakterií a rychlejší hojení ran. Aktivně přispívá k regeneraci a posilování imunity a velmi pozitivní vliv má na detoxikaci organismu.

nano 1Nanoprádlo se hojně využívá díky svým vlastnostem jako je lehkost, pevnost a odolnost při sportu a náročnějších aktivitách. Prádlem není myšleno pouze spodní prádlo, ale například i trička a nátělníky. Už nikdy nemusíte mít při sportu nehezká zpocená místa a rovněž můžete zapomenout na tělesný zápach. Tyto důvody a také udržení optimální tělesné teploty a antibakteriální účinky stojí minimálně za zkoušku, co říkáte?

nano 2Říká se, móda a věda nejdou dohromady. V tomto případě ale došlo k propojení naprosto odlišných stylů, které s sebou přináší i blahodárné účinky na lidské tělo. Jejich údržba je jednoduchá – stačí zapnout pračku na 30 °C bez použití aviváže a vyprat. Při praní a ždímání se obsažené částice stříbra neuvolňují a vy tak nemusíte mít strach, že byste mohli škodit nebo znečišťovat životní prostředí. Podpořte svůj aktivní styl života a vyzkoušejte nanoprádlo. Účinky zaznamenáte již při prvním použití a brzy jej budete brát jako nepostradatelnou samozřejmost.

Autor úvodního obrázku: ArenaMontanus

Autor obrázku v textu: Jenna Grupinski

Autor obrázku v textu: Jon Rulz
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu