Šperky a stylové módní doplňky co neomrzí

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyKaždý outfit si zaslouží být doplněn vkusnými a nepřehlédnutelnými doplňky nebo šperky. Jedny z takových jsou určitě z dílen firmy Storm. Tato britská značka patří k rychle se rozvíjejícímu a čím dál oblíbenějšímu výrobci hodinek, šperků, kabelek a peněženek a to díky nápaditosti, eleganci a určité dávce extravagantnosti a výstřednosti. Šperky jsou zdobeny krystaly a to v neotřelých a zajímavých kombinacích. Náhrdelníky, prsteny, náramky, náušnice a samozřejmě také hodinky jsou chloubou každé ženy. Pánové se nemusí cítit ochuzeni. Hodinky a šperky pánské kolekce oslní i pány, kteří jsou světu módy zcela uzavřeni.

Luxusní záležitost

doplňky

Vysoce elegantní a půvabná budete se šperky od společnosti Croxé. Vysoce elegantní a noblesní bižuterie nabízí taková zpracování, která vám svou nápaditostí vyrazí dech. Barvy, design, použití kamínků a krystalů dělají ze šperků Croxé luxusní záležitost. Pokud se tedy chystáte na ples, svatbu nebo důležitý firemní večírek, s těmito šperky určitě nešlápnete vedle. Krásné šaty a náhrdelníky, brože či náušnice krásně zvýrazní vaše rysy, nechají vyniknout přitažlivým liniím krku a udělají z vás svůdnou bohyni.

zinzi

A už jste dámy slyšely o Zinzi? Jde o hravé a veselé šperky, které jsou ale také elegantní a zároveň velmi milé. Zinzi Silver vás potěší stříbrnými šperky vykládanými křišťály. V této sadě vás uchvátí zejména prsteny, které jsou velice jednoduché a decentní a stanou se půvabnou ozdobou každé ženské ruky. Zinzi Charm nabízí hravou a veselou podobu šperků. Jednotlivé přívěsky, které jsou v různých podobách. Protože jsou opatřeny karabinkou, můžete si je libovolně zapínat na náramky nebo řetízky. Medvídek, zámek, zvonek, elegantní slzičky, miniatura Eiffelovky, fotbalový míč, mince, budík, delfín nebo například hvězdičky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a zachovávají si trendy styl. Zkuste i vy dát průchod vaší kreativitě a vytvořit si originální náramek z přívěsků Zinzi Charm.

Autor úvodního obrázku:  packetst0rm

Autor obrázku v textu:  TaneshaAwasthi

Autor obrázku v textu:  Zinzi Graham: Photographer
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu