Stylová až ke konečkům prstů

Publikováno v Kategorii KosmetikaMóda, doplňky a celková vizáž – to jsou tři magická zaklínadla, která budou vždy hýbat ženským světem. Už jako malé holčičky jsme si zkoušely různé svršky maminek, které jsme kombinovaly do směšných modelů a k tomu boty na podpatku, ve kterých jsme legračně klouzaly. Ani tajné vypůjčování rtěnek a laků na nehty nebylo výjimkou. Dnes již sice vše můžeme dělat regulérně a bez ostychu, ale touha být tou nejkrásnější a nejoriginálnější na světě zůstala. A tak i dnes přinášíme tipy, které by vám k dosažení vašeho dokonalého vzhledu mohly pomoci.

Ruce jako bohyně

nehty3

Dnešní téma se bude týkat oblečení jen okrajově. I když hlavní část vaší image nebo chcete-li „looku“ tvoří právě nápadité, elegantní nebo třeba sportovní modely i doplňky a také líčení nebo upravené ruce hrají velkou roli. Oživit a zpestřit jakýkoli model není příliš těžké. Určitě už jste přišly na to, jak efektně a elegantně vypadají šátky nebo také pásky. Outfit dostane okamžitě jinou podobu. Ráno může být uhlazený a odpoledne volnočasový. Také různé klobouky či čepice, hodinky, korále, čelenky nebo rovněž kabelky dokážou změnit styl outfitu. Zásadní je také vaše líčení. Určitě jsou vám dobře známy rozdíly mezi denním a večerním líčením a také jejich „pravidla“, která byste měly dodržovat, pokud nechcete vypadat jako zmalovaná figurína.

nehty2

Velkou částí vzhledu, kterou poukážete na svou kreativitu, ale také vkus a trochu i temperament, jsou nehty. Krásné, výrazné nebo například jemné nehty jsou ozdobou každé ženy, a i když se to moc nezdá, i ony velkou měrou přispívají k vašemu celkovému vzhledu. Nehty přesně podle vašich představ určitě získáte při návštěvě nehtového studia, nebo pokud si troufnete, můžete si barevné kreace vyrobit sama doma. Potřebné pomůcky, nástroje, zdobítka, nápady, rady a fotografie najdete například na www.rajnehtu.cz, kde se můžete nechat inspirovat. Každá žena si zaslouží krásné nehty i vy je můžete mít. Buďte jedinečná a okouzlující a s novými drápky každý den jiná! Vyzkoušejte třeba nestárnoucí klasiku v podobě francouzské manikúry nebo své prsty proměňte v sexy dlouhé a svůdné červené nehtíky. Fantazii se totiž meze nekladou.

Autor úvodního obrázku:  Paolo Martinez

Autor obrázku v textu: Respiraré mientras pueda

Autor obrázku v textu:  pip y donald wedding 09
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu